Виховна робота

           План виховної роботи на І семестр,  2023-2024 н.р. (1 клас)

         План виховної роботи на ІІ семестр, 2023-2024 н.р. (1 клас)

   Театралізація та драматизація в ГПД

Одним із завдань нової української школи є формування творчої, критично мислячої та ініціативної особистості. Тому головною метою школи є створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу та індивідуальних здібностей. Тому зараз все більше уваги приділяється питанням творчому розвитку дітей. 
Саме в молодшому шкільному віці життя дітей насичене грою. Де кожна дитина хоче зіграти свою роль. Цього можна досягти, застосовуючи театралізацію та драматизацію.

Театралізація – це розвиток пізнавальних інтересів дітей, удосконалення їхніх психічних процесів (пам'яті, уяви, мислення), розширення світогляду та мовленнєвого спілкування.

    Театралізація – це усвідомлення власного "Я" та можливість самовираження особистості, подолання невпевненості, зняття нервового напруження, подолання сумнівів щодо себе, віра у власні сили, врівноваження процесів збудження і гальмування.

      Театралізація - це високий рівень естетичного виховання, позитивний вплив на емоційну сферу дитини, акумулятор життєвої мудрості, оптимізму, енергії.

   Драматизація - це розігрування в ролях художнього літературного твору і відтворення характерних рис його героїв із збереженням послідовності авторського сюжету.

                                               РОЛЬОВІ ДІАЛОГИ





                                   Драматизація казки "Колобок"















                                                  Тіньовий театр з Leho











     





Немає коментарів:

Дописати коментар